טיולים ארכאולוגיים מודרכים

טיולים ארכאולוגיים מודרכים

ארץ ישראל רוויה במקומות היסטוריים וארכאולוגיים, מהרי ירושלים ועד לדרום הרחוק, כיום ניתן לעשות טיולים ארכאולוגיים ברחבי ישראל אשר כולל גם הסברים מעמיקים ומדויקים על כל אזור או אתר. טיולים ארכאולוגיים מתאימים בעיקר לאנשים החובבים היסטוריה, במיוחד לאנשים שאוהבים ומתחברים להיסטוריה של ארץ ישראל.

למה לעשות טיולים ארכאולוגיים עם "מרכז קדם לטיולים" ?

  • טיולים ארכאולוגיים אשר מצטיינים בארגון קפדני ותשומת לב ויחס אישי של מנהלי החברה.
  • המדריכים מנוסים ומומחים גם באתרים ובמקומות הארכאולוגיים השונים בישראל.
  • הטיולים מועברים בצורה מקצועית ומעמיקה.
  • מלבד טיולים ארכאולוגיים – החברה מוציאה גם טיולים מרתקים בנושאי תרבויות, דתות, סיפורי מקום, תוך כדי נתינת אינפורמציה על העבר וההווה של המקום.
  • מחירים השווים לכל כיס.

האם טיולים ארכאולוגיים מהווים סכנה ?
טיולים ארכאולוגיים שאותם מוציא מרכז קדם לטיולים אינם מסוכנים כלל וכלל, ידוע שבעקבות העובדה שאתרים ארכאולוגיים הם אתרים "טריים" אז לעתים יכולות להתגלות בעיות בטיחות. מרכז קדם לטיולים מוציאים טיולים ארכאולוגיים רק למקומות אשר נבדקו ואושרו כמקומות בטוחים לטיולים ללא רמות סיכון ובעיית בטיחות.

יוצאים באוטובוס. קימות נקודות איסוף על ציר הנסיעה, בתיאום מראש. מנהלי "מרכז קדם לטיולים" מצטרפים באופן קבוע לטיולים , דואגים באופן אישי למטיילים ולמהלך תקין של הטיול. אל תוותר/י  לעצמך, מגיע לך לצאת ליום אחד של טיול, להכיר אנשים ולהתמלא בחוויות. כל מה שצריך זה לחייג לטלפון שלמטה. בצד השני של הקו – גניה או יהודה קדם, יענו לשאלותיך ירשמו אותך לטיול ויתאמו אתך זמן ומקום עלייה לאוטובוס.

התקשר/י עוד היום 03-6516065 או 052-3417492 ושריין/י  לעצמך את הסיור הבא שלך