טיולים ליום אחד

עמק המעיינותטיולים ליום אחד, כל כך פשוט וכל כך ממלא. ברגע שתתנסו בזה, תתחילו לצאת באופן קבוע לטיולים מאורגנים. אנו מארגנים טיולים ליום אחד לפי נושאים, אזורים בארץ, טבע, חגים ומועדים או בנושא עדות, אומנות, ארכיטקטורה או קולינריה.

חברתנו יודעת להתאים לכם טיול לפי הצורך והרצון של הקבוצה, תכירו אנשים חדשים ותיהנו מהארץ ומהחברה. טיולים ליום אחד זה משהו כל כך ממלא, בסופו של יום אנשים חוזרים הביתה עם חוויות והרגשה טובה. טיול ליום אחד מאפשר ליהנות מנופים, חוויות, אנשים במשך יום מלא, אך לחזור לישון בבית. ישנם סוגים שונים של טיולים מאורגנים, גם  ליום אחד. מה שמאחד בין כולם זו ההתאמה לאנשי הקבוצה והמשותף ביניהם.

טיולים מאורגנים ליום אחד, מתאימים למבוגרים. הם קצרים, חווייתיים, עשירים בתוכן ולא דורשים התחייבות זמן רב מראש. כשאנחנו אומרים טיולים מאורגנים לבני 60+ אנחנו מדברים על אנשים שיש להם רצון בפעילות חווייתית, חברת אנשים,עניין בתכנים והרחבת אופקים. לטיולים הרגילים (למעט טיולים מודרכים בתל-אביב) יוצאים באוטובוס. קימות נקודות איסוף על ציר הנסיעה, בתיאום מראש. מנהלי "מרכז קדם לטיולים" מצטרפים באופן קבוע לטיולים , דואגים באופן אישי למטיילים ולמהלך תקין של הטיול. אל תוותר/י  לעצמך, מגיע לך לצאת ליום אחד של טיול, להכיר אנשים ולהתמלא בחוויות. כל מה שצריך זה לחייג לטלפון שלמטה. בצד השני של הקו – גניה או יהודה קדם, יענו לשאלותיך ירשמו אותך לטיול ויתאמו אתך זמן ומקום עלייה לאוטובוס.

התקשר/י עוד היום 03-6516065 או 052-3417492 ושריין/י  לעצמך את הסיור הבא שלך