טיולים מאורגנים למבוגרים בחגים

טיולים מאורגנים למבוגרים בחגי תשרי

 

החגים הם תקופה נהדרת להתחיל לטייל: יש אווירה חגיגית ומזג אוויר מרענן, היוצרים תפאורה מושלמת לכל טיול. מה יותר מתאים מלצאת לטיול, יום אחרי ארוחת חג טובה? צאו למתוח מעט את הרגלים באחד מטיולי החגים המאורגנים שלנו.

חלק מטיולים מאורגנים למבוגרים בחגים שאנו מציעים הם:

  • סיור סליחות ביפו – כנהוג בחודש אלול ובעשרת הימים שבין ראש השנה ליום כיפור, נצא כקבוצה מאורגנת לסיור סליחות, כמיטב המסורת היהודית. נבקר בבתי כנסת קטנים בעיר, נגלה מקומות נסתרים וקסומים בעיר ונהנה מהאווירה והקסם המיוחדים של העיר יפו.
  • טיול בגליל בראש השנה – ביום השני של חג ראש השנה, נצא כולנו עם האוטובוס אל שמורת הטבע הר מירון. בהר נצא להליכת בדרגת קושי קלה עד בינונית לאורך שני קילומטרים ב"שביל הפסגה". את הפסקת הצהריים נערוך בגוש חלב ולאחר מכן נמשיך אל הסטודיו הציורי של הציירת אירית קלכמן, הנמצא ביישוב גרנות, בו היא תארך אותנו כחלק מפרויקט ייחודי הנקרא "מוזיאון בסלון". לקינוח נשתה תה צמחים מרגיע ונהנה מעוגת בית טעימה.
  • טיול בעקבות ארבעת המינים – לכבוד חג הסוכות נצא למסע ייחודי ברמת הגולן, בעקבות ארבעת המינים. ברמת הגולן, נבקר במגוון יישובים מרתקים ונפגוש בעלי מלאכה וחקלאים, אשר מגדלים את ארבעת המינים: מגדל הדסים, ערבה, לולבים ואף נשמע את סיפורו המרתק של האתרוג ונפגוש מייצר שופרים.
  • טיול אתני אל סוכות השומרנים – טיולי נוסף באווירת סוכות, אשר לוקח אותנו אל הסוכות המקושטות בפירות בעיר חולון וביפו. נלמד על ההיבטים האתניים של המקום, נבקר בשכונה השומרונית, נפגש עם בן העדה ולסיום, נערוך סיור מרתק ביפו, הכולל תצפית מרהיבה על הנמל.

אם גם אתם רוצים ליהנות ממגוון הסיורים המאורגנים שלנו, בארץ ובחו"ל, לבני 60+, באווירה מיוחדת, מלאה בתוכן וסיפורים מגוף ראשון ממגוון אנשים מרתקים – צרו אתנו קשר עוד היום. ניתן ליצור קשר דרך אתר האינטרנט שלנו או באמצעות מספר הטלפון 03-6516065. בנוסף, ניתן ליצור קשר באמצעות הנייד 052-3417492, אנחנו בחברת מרכז קדם לטיולים נשמח לפגוש אתכם ולהעניק לכם חוויה מרגשת ובלתי נשכחת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן