רוצה להרשם לטיול "3 ימי טיול אביב בגליל ובגולן: על מים, גבולות ואנשים, ביקור ברג'ר":

3 ימי טיול אביב בגליל ובגולן: על מים, גבולות ואנשים, ביקור ברג'ר

יום שלישי 24/05/22 – חמישי 26/05/22, בהדרכת עסאם עלואן
טיול מאורגן מרתק בצפון הארץ – בגליל ובגולן. טיול חוויתי ומגוון, שימו לב: נערכו שינויים בתכנית הטיול

מחיר הטיול כולל:
3 ימי טיול עם אוטובוס צמוד, הדרכה, כניסות לאתרים: "פינת הזוחלים של אלי",  תצפית והרצאה במשגב עם, "תבת הנגינה של זמי", כניסה לחרמון עם עליה ברכבל, קטיף דובדבנים,
2 לינות בחדרים זוגיים, 2 ארוחות ערב, 2 ארוחות בקר, 2 ארוחות צהרים , מכשירי שמע, ליווי ע"י גניה ויהודה קדם

2 לינות בחדרים זוגיים, 2 ארוחות ערב, 2 ארוחות בקר, 2 ארוחות צהרים  הלינה על בסיס חצי פנסיון במלון מטיילים דפנה, בגליל העליון. כל החדרים צמודי קרקע. חדרים זוגיים, או יחידות משפחתיות, בהן מתאפשרת לינה של שניים בחללים נפרדים
( חדר שינה וסלון) מטבחון ושירותים משותפים. החדרים מרווחים,אסתטיים, עם שירותים צמודים, מטבחון מאובזר, פינת אוכל. הארוחות מוגשות בחדר האוכל.

המחיר בהרשמה מוקדמת : 1975 ₪  ליחיד בחדר זוגי (עד 01/05/22)

מחיר מלא ליחיד בחדר זוגי: 2100 ₪ . תוספת ליחיד בחדר  620 ₪ (על בסיס מקום פנוי)
אפשרות עד 3 תשלומים ללא ריבית .

ביקור ברג'ר – לצורך אישור הביקור יש להגיש כ 10 ימים מראש, רשימה מפורטת של אנשי הקבוצה
ההרשמה לטיול תיסגר ב 15/05/22 לצורך הגשת הרשימה בזמן!!

 

תכנית הטיול:
יום שלישי 24/05/22 

גליל עליון
'קירות מדברים' בשתולה

עם בוקר נצא צפונה. נתחיל את טיולינו בתל חנתון תל גדול בבקעת בית נטופה, מזוהה עם חַנָּתוֹן המקראית. על התל שרידי ישוב ומצודה עתיקה.מהתל תצפית יפה מזרחה אל עמק בית נטופה, מאגר אשכול ואל הישובים סביב לתל.
נמשיך לביקור במרכז המבקרים אשכול של חברת מקורות, הממוקם באתר אשכול של "מקורות". ומצטיין בטכנולוגיה, חדשנות וקִדמה. כאן מטופלים המים הנשאבים מהכנרת, לצורך שיפור איכותם, לפני שהם מוזרמים במערכת צינורות סגורה לכל הארץ, באמצעות "המוביל הארצי". נצפה במיצג מרהיב של מים, אור, צבעים וצלילים, בשילוב הסבר על מקורות המים בישראל ועל דרכי הטיפול בהם.
ניסע אל כביש הצפון הנושק לגבול עם לבנון  נופים מרהיבים, טבע ירוק ופריחה ילוו את דרכנו. נגיע לשתולה. נהנה מחוויית אירוח אותנטית אצל שולה המארחת בביתה שעל גבול הלבנון. נתכבד בארוחת צהרים עשירה מהמטבח הכורדי ונשמע את סיפור משפחתה יוצא הדופן. אישה שהיא השראה! בכניסה לשתולה, נהנה מהמיזם 'קירות מדברים'– ציורי גרפיטי מהממים, שצירו אומנים על קיר ההפרדה שעל הגבול. נמשיך למלוננו בקיבוץ דפנה, השייך לרשת "מלונות מטיילים" ,לארוחת ערב חמה ולינה.

יום רביעי 25/05/22

גליל עליון
טיילת עמי

לאחר ארוחת בקר עשירה, נגיע בנסיעה קצרה לטיילת עמי, להליכת בוקר מרעננת על שפת הירדן. הטיילת מרוצפת ומטופחת, עשירה בצומח.
נמשיך לפינת הזוחלים של אלי בשדה נחמיה. חוויה מרגשת, מלהיבה ומלמדת. נראה כאן אוסף ענק של זוחלים וחרקים שונים מכל רחבי העולם. אף אחד מהם לא ארסי ולא מסוכן!!! נראה סוגי נחשים בצבעים מרהיבים, מקלונים מתאילנד, תיקנים ממדגסקר, טרנטולה מדרום אמריקה, איגואנות ועוד.נשמע על אורחות חייהם המרתקים. הנחש שנתפס בעיני רוב האנשים כ"חיה ארסית ומסוכנת" הופך לפתע פתאום למעין "חיית מחמד" והתחושה פשוט מדהימה!!!.

ביקור ברג'ר
בקצה הצפוני של ישראל, מעל נחל החצבאני – נמצא הכפר רג'ר שסיפורו מוזר – תושביו עלאווים. (דת ייחודית אשר מרכזה בסוריה),רשמית שטח הכפר חצוי בין ישראל ללבנון, אך בפועל כולו בשטח ישראל והתושבים אזרחים ישראלים. תוצאה של סיפור היסטורי– מוזר אף הוא. כפר נעים ומטופח עם תושבים מסבירי פנים. השהות בכפר בטוחה לחלוטין והביקורים מאושרים ומתואמים ע"י צה"ל והמועצה המקומית של רג'ר.לצורך אישור הביקור יש להגיש כ 10 ימים מראש, רשימה מפורטת של אנשי הקבוצה הכוללת שם, מספר זהות וישוב מגורים. לעתים – גם ברגע האחרון נאסר הביקור משיקולים בטחוניים.
אנו עושים את כל הדרוש כדי לבקר בכפר, שנפתח מחדש לביקור, בימים אלו. יחד עם זאת – במידה ולא יתאפשר –אנו ערוכים לתכנית חלופית בשינויים קלים בלבד!! ההרשמה לטיול תיסגר ב 15/05/22 לצורך הגשת הרשימה בזמן!!

חלופה:
נמשיך לקריית-שמונה. עיר מרכזית שמרבים לחלוף דרכה אך לרוב לא נכנסים לתוכה. נגלה כאן פנינת טבע קסומה: פארק הזהב ונחל עין זהב. הנחל אשר בפארק הזהב בקרית שמונה הוא נחל הזורם כל ימות השנה, מהרי נפתלי הישר אל מרכזה של העיר קריית שמונה, שם הוא חוצה את פארק הזהב וממשיך אל אגמון החולה.לאורך הנחל יש מפלי מים,  צמחיית נחלים עשירה מאוד, מקווי מים רבים. השבילים בסבך הצמחייה יוצרים תחושה של הליכה בג’ונגל. ניחוח של טבע אקזוטי בלב עיר. אורך המסלול כ 1.5 ק"מ.  ההליכה במקביל לנחל וגם מעליו. באמצעות גשרים קטנים.  ארוחת צהרים עצמית באזור.
ניסע לתצפית מרהיבה על דרום הלבנון מהקיבוץ משגב-עם, היושב על הגבול. נשמע מאיש המקום על החיים באזור בהיבט היסטורי, אקטואלי ואנושי. נמשיך לביקור באנדרטה לזכר אסון המסוקים בשאר-ישוב.//

נחזור למלוננו בדפנה לארוחת ערב חמה .בערב ניסע ל "תבת הנגינה של זמי" במטולה. מוזיאון פרטי של אספן, המכיל מאות כלי נגינה מכל העולם! דרך הצלילים הנפלאים נתוודע להיסטוריה של המוזיקה, לכלי נגינה מתקופות שונות וממקומות שונים בעולם ולסיפורים מרתקים על הדרכים שבאמצעותם הצליח זמי להוסיף פריטים נדירים לאוסף. את המפגש מסיים זמי בנגינה וירטואוזית בעוגב.  לילה טוב במלון בדפנה

יום חמישי 26/05/22

אתר החרמון

 

גולן – דובדבנים

לאחר ארוחת הבקר נשים פעמינו להר החרמון בצפון הגולן. נעלה ברכבל החדש (קרוניות סגורות) למרומי ההר. נצפה על נוף עוצר נשימה, נקווה ליהנות גם מפריחה המיוחדת להר. נרד לאזור מגדל שאמס ועמק יעפורי. ניסע לגוש חלב. נהנה מארוחת צהרים לבנונית בגוש- חלב וקטיף עצמי של דובדבנים.
מכאן נצא בדרכנו הביתה, עמוסי חוויות

**לחברה זכות לשינויים, בשל הוראת שלטונות, מזג- אויר, תנאי שטח, שיקולי המדריך לטובת     הטיול    וכיו"ב.
המסלול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הנסיעות.
**אין לחברה שום אחריות מכל סוג שהוא על המיטלטלין  האישיים של המטייל, כולל בעת העמסתו או  פריקתו  של הציוד מהאוטובוס

 


הנחיות: נעליים נוחות, מים, כובע, לבוש חם לערב ולחרמון, מסכה

יציאה ביום שלישי 24/05/22
איסוף:
 06:30 תיאטרון חולון
06:45 :סבידור / נמיר תחנה 8 E
08:45 יגור
תחנות נוספות בתיאום אישי
חזרה ביום חמישי 26/05/22
שעה משוערת: 19:30

נוהל ביטולים ( נוהל זה מבטל את הנוהל הנהוג ליום אחד הרשום למטה):
ביטול הזמנה יתקבל רק במייל : kedemgy@gmail.com
*ביטול העסקה  עד 24/04/22      לא יחוייב בדמי ביטול .

*ביטול העסקה החל  מ 25/04/22 עד   01/05/22  יחוייב ב  360 ₪  לאדם
* ביטול העסקה החל מ 02/05/22 עד   08/05/22  יחוייב ב  640 ₪  לאדם
* ביטול העסקה החל מ 09/05/22 עד   20/05/22  יחוייב ב  840 ₪  לאדם
*ביטול החל מ 21/05/22 או אי הגעה מכל סיבה שהיא-  חיוב מלא.

ההרשמה באמצעות טופס הרשמה שישלח במייל . הפנייה אלינו באמצעות טלפון או ווטסאפ למספר 0523417492, או מייל kedemgy@gmail.com
*אם יש בעיה מיוחדת, יש ליידע את מארגני הטיול

נוהל טיולים

טיולינו יוצאים באוטובוס, למעט טיולי תל-אביב, אליהם מגיעים עצמאית למקום שיצויין.

  • נקודות איסוף:תאטרון חולון, רכבת סבידור (תחנה צפונית בנמיר). נקודות נוספות בתיאום אישי, לפי כיוון ומסלול הטיול.
  • *אנו מקפידים לצאת בזמן. אנא המצא במקום, כ 10 דקות לפחות, לפני מועד היציאה
  • הרשמה: באמצעות הודעה בטלפון, מייל או פקס ומסירת מספר כרטיס אשראי
  • תנאי ביטול: ביטול ללא חיוב עד 3 ימי עבודה לפני מועד הטיול (ימים א-ה בשבוע, לא כולל שישבת ולא ערבי חג וימי חג) . ביטול בטווח הזמן האמור, או אי הגעה, מכל סיבה שהיא, אינו מזכה בהחזר כספי או זיכוי. יש אפשרות למחליף.
רוצה להרשם לטיול "3 ימי טיול אביב בגליל ובגולן: על מים, גבולות ואנשים, ביקור ברג'ר":

חיפוש באתר

Call Now Button דילוג לתוכן